Staňte se součástí kovárny VIVA

Podívejte se, na jaké pracovní pozice aktuálně hledáme vhodné kandidáty. Pokud mezi nimi nenajdete „tu vaši“, nevadí – zašlete nám svůj životopis. Nebo ještě lépe, přijďte osobně k nám na personální oddělení – rádi vám ukážeme, jak pracujeme, a projednáme s vámi možnosti naší spolupráce.

Vývojový a výzkumný specialista - junior

Do našeho rozvíjejícího se týmu hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici „Výzkumný a vývojový specialista - junior“

Náplň práce:

  • řízení a realizace interních i externích projektů (vývoj nových technologií, rozvoj automatizace a robotizace, racionalizace procesů)
  • samostatná činnost při sběru a vyhodnocování technologických či jiných dat
  • snímkování chodu strojů a pracovišť, analyzování neproduktivních výrobních časů
  • součinnost pro projekty digitalizace výroby
  • sledování technologických strojních nákladů

Požadujeme:

  • aktivní zájem o trvalé sebevzdělávání a další růst
  • chuť a schopnost pracovat jak na kancelářské, tak výrobní části projektu (počítač i montérky)
  • odpovědnost, pečlivost, pracovitost, samostatnost
  • vzdělání – strojař/strojařka, blízko k informatice
  • MS Office – dobrá znalost, ochota naučit se pracovat i v dalších IS
  • znalost technologií obrábění, případně tváření
  • AJ pro písemnou a osobní komunikaci ze zahraničními partnery či dodavateli

Nabízíme:

  • mzda dohodou s možnosti růstu dle výkonnosti a zapracování + další finanční benefity
  • flexibilní pracovní dobu

Více informací ohledně mzdy Vám rádi sdělíme na personálním oddělení.

Připojte se k našemu týmu

Vyplňte formulář nebo kontaktujte naše personální oddělení:

VIVA kovárna, kontakt, Eva Hrabalová, eva.hrabalova@viva.cz

Eva Hrabalová

Personalistka

eva.hrabalova@viva.cz

+420 577 051 304

Máte zájem o jinou pozici?

Zobrazit všechny nabídky