Aktuality

Sledujte aktuality za světa Kovárny VIVA.

Filtruj:
  • Vše
  • Společnost
  • Personální
  • Podporujeme

Naši zaměstnanci opět hubli pro charitu. A byli lepší než loni

23. 5. 2018

Již popáté se naši zaměstnanci zapojili do charitativní výzvy Kilo za kilo. Účastníci přitom při hubnutí nemysleli jen na sebe, ale také na děti z Praktické školy a dětského domova na Lazech ve Zlíně, pro které je určen výtěžek akce. Za každé kilo dolů jim totiž věnuje Kovárna VIVA stokorunu....více 

O deset kilogramů více než v minulém roce zhubli zaměstnanci Kovárny VIVA při výzvě Kilo za kilo. 34 účastníků za 3 měsíce zhublo celkem 82,1 kilogramu. Radost tak udělali nejen sobě a své fyzičce, ale i dětem z domova na Lazech. Těm totiž poputuje výtěžek akce. Kovárna VIVA promění zhubnuté kilogramy na peníze v poměru „kilo za kilo“, což v závěru dělá 8210 korun.

 

„K letošnímu skvělému výsledku všem účastníkům gratulujeme. Pro srovnání – v minulém roce jich bylo o dva více, ale kilogramů zhubli jen 72,1,“ upozornil personální ředitel Kovárny VIVA Martin Lutonský.  

 

Ke kolektivnímu povánočnímu hubnutí své zaměstnance motivuje Kovárna VIVA od roku 2014. Tenkrát chtěl tým podpořit v redukci kilogramů kolegu, kterého k tomu vedly zdravotní důvody. Myšlenka propojit hubnutí s charitou pak za pět ukončených ročníků přinesla výtěžek blížící se 50 tisícům korun.

58. Zlín Film Festival se ponese v duchu oslav československého filmu

14. 5. 2018

58. ročník Zlín Film Festivalu představí na 300 filmových snímků z 55 zemí světa. Kromě zástupců z klasických filmových velmocí nabídne divákům filmy z netradičních zemí, jako jsou Svazijsko, Faerské ostrovy, Singapur, Venezuela nebo Chile. Nosným tématem festivalu je letos oslava stého výročí Československa, které se promítne do několika filmových sekcí i doprovodného programu. Doplní je rakouské filmové okénko a sekce amerického nezávislého filmu. Festival odstartuje již 25. května a potrvá do 2. června 2018....více 

Celou tiskovou zprávu k zahájení Zlin Film Festivalu si můžete přečíst zde.

 

 

Staňte se součástí Kovárny VIVA

9. 5. 2018

V roce 1992 jsme založili firmu specializovanou na tváření a obrábění výkovků, za kterou v začátcích stály pouhé čtyři desítky zaměstnanců. Za 26 let jejího úspěšného fungování jsme toto číslo několikanásobně zvýšili a naše řady stále rozšiřujeme. V současné době hledáme nové kolegy pro obsluhu CNC strojů, údržbu a poctivou kovářskou práci....více 

Spokojenost zaměstnanců je pro nás velmi důležitá, a nejen proto poskytujeme všem členům našeho týmu širokou řadu zajímavých benefitů. Placené přesčasy, pevné výplatní termíny, 25 dnů dovolené nebo nadstandardní příplatky za směnnost jsou u nás základem, který jsme doplnili o oblíbené příspěvky na rekreaci, plně hrazenou lázeňskou péči, 13. a 14. plat a bezúročné půjčky.

 

„V současné době tvoří Kovárnu VIVA více než 400 zaměstnanců, pro které jsme vytvořili pečlivě propracovaný motivační systém. I díky němu patří naše mzdy k nejvyšším v regionu,“ uvádí personální ředitel kovárny Martin Lutonský. „Schopných a spolehlivých zaměstnanců si velmi vážíme a děláme vše pro to, aby naše spolupráce trvala co nejdéle. Průměrná mzda se u nás pohybuje okolo 33 tisíc Kč a ti nejšikovnější si po zapracování vydělají až 50 tisíc korun,“ upřesňuje Lutonský.

 

Momentálně je u nás největší poptávka po pracovnících obsluhy CNC strojů. „Rádi podpoříme každého nového zaměstnance, který si bude chtít doplnit kvalifikaci a poskytneme mu kvalitní zaškolení od zkušených odborníků,“ říká Martin Lutonský. Ideální kandidát na tuto pozici by měl zvládat orientaci ve výkresové dokumentaci, zajímat se o problematiku obrábění kovů a chápat potřebné technické postupy. „Mimo navýšení mzdy čeká na naše nové kolegy po zapracování také příjemný bonus ve výši 5000 Kč.“ dodává Lutonský.

Výroční zpráva společnosti Kovárna Viva a.s. za rok 2017

23. 4. 2018

Společnost Kovárna Viva zveřejňuje výroční zprávu za rok 2017....více 

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace