Staňte se součástí kovárny VIVA

Podívejte se, na jaké pracovní pozice aktuálně hledáme vhodné kandidáty. Pokud mezi nimi nenajdete „tu vaši“, nevadí – zašlete nám svůj životopis. Nebo ještě lépe, přijďte osobně k nám na personální oddělení – rádi vám ukážeme, jak pracujeme, a projednáme s vámi možnosti naší spolupráce.


Aktuálně hledáme zaměstnance na pozice:

Lidé kovárny VIVA

Staňte se i vy členem našeho týmu

Lidé kovárny VIVA

Staňte se i vy členem našeho týmu

Jaroslav Col

Nástrojárna – Obsluha CNC frézky

"Vystudoval jsem obor Servis a opravy strojů a zařízení na SPŠP-COP Zlín. Dva roky jsem pracoval mimo obor, a pak jsem se ke strojům vrátil. V roce 2011 jsem nastoupil do nástrojárny Kovárny VIVA jako obsluha CNC frézky a této činnosti se věnuji dodnes.
Na začátku mi chyběla praxe i znalosti pro práci na CNC mašinách, ale díky svým kolegům a vedení nástrojárny jsem se rychle zapracoval a dnes dělám na strojích Trimill V1110 a MCFV1060. Na nástrojárně máme dobrý tým, mám rád nové technologie a inovativní řešení. Moje práce mě prostě baví, stejně jako lední hokej, kterému se ve volném čase věnuji."

Zdeněk Blaha

Kovárna – Operátor kovací linky

"V Kovárně VIVA pracuji 18 let, už od roku 1999. Původně jsem se vyučil v obuvnickém průmyslu, ale cítil jsem, že mě to více a více táhne k velkým mašinám. Nastoupil jsem do kovárny, která v roce 1999 vypadala úplně jinak a neustále sleduji, jak se vyvíjí a roste.
Začínal jsem jako jako brusič, postupně jsem dělal na kovacích linkách a dnes obsluhuji robotizované lisy, na kterých vyrábím ty nejsložitější komponenty pro světové značky. Je to specializovaná, tvrdá, ale poctivá a stabilní práce. To se mi líbí. A vím, že moje rodina se na mě může spolehnout."

Miroslav Matejka

Dokončovací operace – Operátor linky
tepelného zpracování

"V Kovárně VIVA dělám od roku 2015. Původně jsem vyučený zedník, ale v oboru jsem nemohl najít práci. Proto jsem před lety nastoupil do Kovárny VIVA jako podpora logistiky pro výstupní kontrolu. Dnes dělám operátora linky tepelného zpracování, tedy jak se u nás říká "na pecích". Chlapi z práce jsou výborní, naučili mě toho hodně o technologických procesech a materiálech, a hlavně jsou velkou oporou i tehdy, když člověk zrovna nemá dobrý den. Jsem rád, že můžu pracovat v takovém týmu."

Milan Knedla

Obrobna – Operátor CNC strojů

"Na obrobně pracuji od roku 2014, mám rád přesnost a soustředím se na detail. Líbí se mi, že u práce musím přemýšlet, nastavit stroje, hodně měřit, kontrolovat a upravovat finální výkovek.
I když jsem vystudoval střední školu v jiném oboru a po škole jsem pracoval jako řezník, nebyl pro mě přechod do Kovárny VIVA složitý. Od kolegů jsem se vše rychle naučil a dnes mě těší, že mohu předávat zkušenosti mladším spolupracovníkům. Přesnost, spolehlivost a přátelský tým, to jsou důvody, proč mě má práce baví. S kolegy se na sebe můžeme absolutně spolehnout, stejně jako na mě spoléhá moje rodina."

sections.section_five.person5.name

sections.section_five.person5.position

sections.section_five.person5.text