Staňte se součástí kovárny VIVA

Podívejte se, na jaké pracovní pozice aktuálně hledáme vhodné kandidáty. Pokud mezi nimi nenajdete „tu vaši“, nevadí – zašlete nám svůj životopis. Nebo ještě lépe, přijďte osobně k nám na personální oddělení – rádi vám ukážeme, jak pracujeme, a projednáme s vámi možnosti naší spolupráce.

Technolog tepelného zpracování / materiálový inženýr

Náplň práce:

  • stanovení technologických postupů tepelného zpracování výrobků
  • analýza zákaznických požadavků na použité materiály a druhy tepelného zpracování
  • volba pracoviště, způsobu manipulace a uložení výrobků v pecích
  • řešení neshodných výrobků především z důvodu nedosažení požadovaných vlastností materiálu
  • stanovení způsobu kontroly kvality a kontrolních zkoušek
  • zavádění nových technologií pro tepelné zpracování
  • vedení příslušné technické dokumentace

Požadujeme:

  • SŠ, VŠ vzdělání strojírenské v oboru tepelného zpracování kovů, slévárenství nebo adekvátní praxe
  • praxe na obdobné pozici v oboru metalurgie a tepelného zpracování - výhodou
  • technické myšlení, samostatnost a rozhodnost
  • uživatelská znalost práce s PC (MS Word, PowerPoint, Outlook, internet)
  • znalost AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • možnost další vzdělávání – oblast metalografie a práce v metalografické laboratoři
  • možnost se podílet na vývojových a výzkumných projektech
  • další firemní benefity: týden dovolené navíc, pololetní odměny, příspěvky na stravování, příspěvky na rekreaci, regenerační masáže, hrazenou lázeňskou péči a další benefity v rámci sociálního programu firmy

Připojte se k našemu týmu

Vyplňte formulář nebo kontaktujte naše personální oddělení:

VIVA kovárna, kontakt, Eva Hrabalová, eva.hrabalova@viva.cz

Dagmar Čechmánková

Personalistka

dagmar.cechmankova@viva.cz

+420 577 051 304

Máte zájem o jinou pozici?

Zobrazit všechny nabídky