Staňte se součástí kovárny VIVA

Podívejte se, na jaké pracovní pozice aktuálně hledáme vhodné kandidáty. Pokud mezi nimi nenajdete „tu vaši“, nevadí – zašlete nám svůj životopis. Nebo ještě lépe, přijďte osobně k nám na personální oddělení – rádi vám ukážeme, jak pracujeme, a projednáme s vámi možnosti naší spolupráce.

Svářeč

Pracovní náplň:

  • Svařování klasickou obalenou elektrodou, s předehřevem, ZK 111.1 1
  • Svařování TIG výhodou – aplikace mikronavařování
  • Navařování materiálů nástrojových ocelí tř. 19

Požadujeme:

  • Odborné vyučení v technickém oboru
  • Zkoušky dle svářečské normy (zkouška 111.1 1)
  • Praxe výhodou
  • Odpovědnost, flexibilita a spolehlivost

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Příjemené pracovní prostředí
  • ­Odborná školení a podporu profesního růstu
  • Týden dovolené navíc
  • Zaměstnanecké benefity v rámci sociálního programu (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, mimořádné bonusy...)

Připojte se k našemu týmu

Vyplňte formulář nebo kontaktujte naše personální oddělení:

VIVA kovárna, kontakt, Eva Hrabalová, eva.hrabalova@viva.cz

Eva Hrabalová

Personalistka

eva.hrabalova@viva.cz

+420 577 051 304

Máte zájem o jinou pozici?

Zobrazit všechny nabídky