Staňte se součástí kovárny VIVA

Podívejte se, na jaké pracovní pozice aktuálně hledáme vhodné kandidáty. Pokud mezi nimi nenajdete „tu vaši“, nevadí – zašlete nám svůj životopis. Nebo ještě lépe, přijďte osobně k nám na personální oddělení – rádi vám ukážeme, jak pracujeme, a projednáme s vámi možnosti naší spolupráce.

Pracovník elektroúdržby

Náplň práce:

- Činnosti související s údržbou a opravami strojů a zařízení ve výrobní společnosti
- preventivní údržba strojů a zařízení dle plánu
- zámečnické práce

Požadujeme:

- SOŠ/SOU v technickém oboru - výhodou
- Orientaci v technické dokumentaci
- Svářečský průkaz – výhodou, není podmínkou
- Týmový přístup – spolupráce při řešení problémů
- Velkou míru odpovědnosti
- Samostatnost

Nabízíme:

- Možnost odborného růstu v oblasti svařování, hydrauliky, pneumatiky a průmyslové automatizace
- Odborná vzdělávání – hydraulika, pneumatika, robotika a mnohá další
- Adaptační plán pro nováčky

Mzda: 27 000 - 38 000 Kč / měsíc

Připojte se k našemu týmu

Vyplňte formulář nebo kontaktujte naše personální oddělení:

Zuzana Svozilová

Personalistka

zuzana.svozilova@viva.cz

+420 577 051 304

Máte zájem o jinou pozici?

Zobrazit všechny nabídky