Staňte se součástí kovárny VIVA

Podívejte se, na jaké pracovní pozice aktuálně hledáme vhodné kandidáty. Pokud mezi nimi nenajdete „tu vaši“, nevadí – zašlete nám svůj životopis. Nebo ještě lépe, přijďte osobně k nám na personální oddělení – rádi vám ukážeme, jak pracujeme, a projednáme s vámi možnosti naší spolupráce.

Obsluha CNC - kusová výroba

Náplň práce:

Pracovník obsluhuje CNC frézky nebo CNC soustruhy. Dle CNC programů vyrábí zápustkové nářadí pro naši kovárnu, připravuje si potřebné nástroje a udržuje jemu svěřený stroj v pořádku. Hotové výrobky kontroluje.

Požadujeme:

  • vzdělání technického směru,
  • znalost čtení výkresové dokumentace,
  • praxe na CNC strojích,
  • znalost problematiky obrábění kovů, znalost technických postupů.

Mzda na pozici:

CNC frézkaNástupní hrubá mzdaHrubá mzda po zapracování
3 směnný provoz25 000 Kč / měsíc30 800 Kč / měsíc
Nepřetržitý provoz29 700 Kč / měsíc35 400 Kč / měsíc

CNC soustruhNástupní hrubá mzdaHrubá mzda po zapracování
3 směnný provoz23 000 Kč / měsíc28 000 Kč / měsíc

Bonus za zapracování  v celkové výši 5 000,- Kč.

Více informací ohledně mzdy Vám rádi sdělíme na personálním oddělení.

Připojte se k našemu týmu

Vyplňte formulář nebo kontaktujte naše personální oddělení:

VIVA kovárna, kontakt, Eva Hrabalová, eva.hrabalova@viva.cz

Eva Hrabalová

Personalistka

eva.hrabalova@viva.cz

+420 577 051 304

Máte zájem o jinou pozici?

Zobrazit všechny nabídky