Staňte se součástí kovárny VIVA

Podívejte se, na jaké pracovní pozice aktuálně hledáme vhodné kandidáty. Pokud mezi nimi nenajdete „tu vaši“, nevadí – zašlete nám svůj životopis. Nebo ještě lépe, přijďte osobně k nám na personální oddělení – rádi vám ukážeme, jak pracujeme, a projednáme s vámi možnosti naší spolupráce.

Mistr

Náplň práce:

  • Organizace a efektivní řízení směny
  • Zodpovědnost za dodržování pracovní kázně, technologických postupů a jakosti výroby
  • Zodpovědnost za dodržování platných norem a předpisů
  • Zajištění plynulého průběhu výroby
  • Vedení písemné dokumentace procesu výroby
  • Zajištění pořádku na všech svěřených pracovištích

Požadujeme:

  • Práci v nepřetržitém provoz
  • Praxi na podobné pozici min. 2 roky
  • Schopnost vést a motivovat různorodý tým
  • Dobré organizační dovednosti a orientace na výsledek
  • SŠ vzdělání technického směru
  • Výborné komunikační schopnost
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Znalost práce na PC

    Připojte se k našemu týmu

    Vyplňte formulář nebo kontaktujte naše personální oddělení:

    VIVA kovárna, kontakt, Eva Hrabalová, eva.hrabalova@viva.cz

    Eva Hrabalová

    Personalistka

    eva.hrabalova@viva.cz

    +420 577 051 304

    Máte zájem o jinou pozici?

    Zobrazit všechny nabídky