Aktuality

Sledujte aktuality za světa Kovárny VIVA.

Filtruj:
  • Vše
  • Společnost
  • Personální
  • Podporujeme

NAŠI NOVÍ VIRTUÁLNÍ KOLEGOVÉ

06. 09. 2023

V průběhu jara jsme mezi sebou přivítali, kromě těch živých kolegů i dva virtuální....více 

Jejich tváře jste mohli začít vídat na billboardech, na trolejbuse, na webu nebo na obrazovkách a nástěnkách ve firmě. Nové kolegy jsme „oživili“ na naši průběžnou náborovou kampaň, ale tím jejich „život“ mezi námi nekončí. Naopak začíná.

V průběhu druhé poloviny roku jsme jim společně vybírali jména. Zaužívala se nám Linda a Lubosh a autorkou těchto jmen je naše kolegyně Dagmar Štolhoferová.

VIVA DEN PRO VŠECHNY

03. 09. 2023

V sobotu 2. září jsme se společně potkali v námořnické modré v Lanáčku v Otrokovicích a překvapilo nás, kolik zaměstnanců přijalo výzvu a dorazilo v pruhovaných tričkách. Potkalo se nás více než 420 zaměstnanců, jejich rodin nebo kamarádů a dětí. Počasí nám přálo a nic nebránilo tomu, užít si společně parádní den....více 

Pro dospělé jsme si letos připravili pivní kvíz s teoretickou a praktickou částí. Praktickou část tvořil pivní košt. Vybrali jsme si pro vás čtyři lokální pivovary a nechali vás určit, které pivo je které. Správně tipovali tři z vás, a proto jsme o vítězi rozhodli losováním. Výhercem soudku piva se stal Zdeňa Blaha, kterému ještě jednou gratulujeme.

Soutěžilo se také v páce, do které se nechali přesvědčit pouze dva borci Roman Kleibl a Kuba Vaněček. Chlapi, ještě jednou díky za statečnost.  Za to přetahování lana mělo velký úspěch, ať už proti sobě soutěžily děti, pruhovaní a nepruhovaní, maminky, pánové nebo všichni dohromady.

 

V nohejbalu se společně utkaly čtyři týmy. Putovní pohár zůstává na „výstupce“ v rukách Miry Pastyříka, Romana Kleibla a Ondry Kolaříka. Ale velká gratulace patří všem, kteří se zapojili. Bylo to super!

 

     

 

      

VIVA JOURNAL USPĚL V NOMINACI NA ZLATÝ STŘEDNÍK

25. 07. 2023

Zlatý středník je československá profesní soutěž hodnotící nejlepší komunikační projekty a firemní interní a externí média vznikající jak v České republice, tak na Slovensku. Přihlášené práce hodnotí téměř 100 porotců patřících mezi přední profesionály z oboru marketingu, komunikace a PR. My jsme do soutěže přihlásili náš interní časopis VIVA Journal, který se dostal do úzkého výběru mezi šestici nejlepších firemních interních časopisů v celé České i Slovenské republice. To, jak celá soutěž dopadne se dozvíme v prvním týdnu v září. Tak nám držte palce....více 

KRÁLOVSTVÍ VIVA

25. 06. 2023

Jako již dlouholetý generální parter ZFF máme příležitost prezentovat naši firmu v rámci doprovodného programu festivalu a přiblížit tím naši značku široké veřejnosti. Našim cílem je každý rok pracovat s námětem, který bude blízký především dětem, ale zanechá vzpomínku i v jejich rodičích. K tomu nám letos posloužilo „Království VIVA“ a festivalová znělka, kterou se během celých sedmi dní prezentujeme zejména před každým filmovým představením, ale i při dalších festivalových událostech. Viděli jste ji?...více 

Pokud ne, k vidění je na Facebooku Kovárny VIVA a věřím, že se vám bude líbit. Najdete v ní propojení královské koruny s industriálním prostředím naší kovárny a letošním festivalovým sloganem BE KIND → BE KING, kterým jsme chtěli říct „buď laskavý, budeš král“.

Naše industriální Království VIVA vyrostlo na prostranství vedle parku Komenského, kde jsme se snažili propojit aktivní zónu pro děti a chilloutovou zónu pro jejich rodiče. Jak se nám to povedlo posuďte sami z přiložených fotek.

Neděle 4. 6. 2023 byla ve znamení běhu, kdy dopoledne odstartoval půlmaraton, který vedl přímo naším areálem. Později odpoledne se mnozí naši zaměstnanci se svými ratolestmi zapojili do rodinného běhu.

Děkujeme všem, kteří se na letošním úspěchu Kovárny VIVA na festivalu podíleli. Byla to naše společná práce a já věřím, že jsme ukázali, v jak milé a laskavé atmosféře umíme pracovat.