Aktuality

Sledujte aktuality za světa Kovárny VIVA.

Filtruj:
  • Vše
  • Společnost
  • Personální
  • Podporujeme

DEN S KOVÁRNOU VIVA - ZLÍNSKÝ FILMOVÝ FESTIVAL

27. 06. 2022

Kovárna VIVA a. s. byla i letos hrdým generálním partnerem Zlín Film Festivalu, který se po dvou nestandardních ročnících uskutečnil konečně ve svém tradičním termínu na přelomu května a června. A že to festivalu opravdu v tomto čase náramně slušelo. Máme radost, že jsme mohli být při tom, a v rámci 62. ročníku filmového svátku oslavit společně s našimi partnery, zaměstnanci a všemi Zlíňáky i dalšími hosty také 30. výročí naší firmy....více 

Naše letošní účast na festivalu byla spojená s oslavami 30. výročí od založení firmy.  Každé kulaté výročí si žádá velkou oslavu, a tak jsme na náměstí Míru pro návštěvníky festivalu i naše zaměstnance připravili ve VIVA stánku bohatý program po celou dobu konání festivalu. Nicméně pátek 27. května byl našim velkým dnem „D“. Hlavně ti nejmenší si zde kromě všech zábavných atrakcí užívali šikovnosti našeho ZmrZLINnobota naprogramovaného na točení zmrzliny.

Nechybělo ani tvoření náklaďáků VIVA, s nimiž se děti mohly zapojit do fotosoutěže o lákavé ceny v podobě velkých stavebnic LEGO pro nejkreativnější designéry. Součástí dne s Kovárnou VIVA byla také rodinná hudební show Mlsotkové, fotokoutek s vysokozdvižnými vozíky a spousta další zábavy.

Během odpoledne jsme se také na festivalovém náměstí setkali s našimi kamarády z Praktické školy a dětského domova na Lazech a předali jim šek na 12 600 Kč. Ten představoval letošní výtěžek našeho kolektivního hubnutí z akce Kilo za kilo. Věříme, že jsme jim udělali radost nejen částkou, ale i příležitostí potkat se během festivalového programu. 

Výjimečný páteční festivalový den podtrhl svou skvělou Bike Show Pepa Dressler a jeho tým, do které se aktivně zapojil i Čestmír Vančura, zakladatel naší společnosti a prezident Zlín Film Festivalu v jedné osobě.

A aby si i dospělí návštěvníci festivalu a naši zaměstnanci přišli během oslavy na své, čekal na ně večer fantastický koncert kapely Čechomor na platformě 14l15 BAŤOVA INSTITUTU, který pokračoval ve velkou festivalovou party s Golden Delicious. Součástí programu byl také speciálně pro tuto příležitost vytvořený videomapping promítaný na 15. budovu.

 

 

 

 

 

 

POZVÁNKA NA ŘÁDNOU VALNOU HROMADU

20. 05. 2022

Představenstvo společnosti Kovárna VIVA a.s. svolává řádnou valnou hromadu této společnosti na den 23. 6. 2022 od 15.00 hod.Řádná valná hromada se uskuteční v sídle společnosti, na adrese Zlín, Vavrečkova 5333, PSČ: 760 01 v místnosti č. 304....více 

KOVÁŘSKÝ VÝCVIK 2022

18. 03. 2022

Není mnoho řemesel, která by překonala tisíciletí a jsou stále nezbytná pro naše generace. My jsme hrdí, že to naše mezi ně patří....více 

Ačkoli kovářství zažívá v 21. století epochu robotizace, není nad to vyzkoušet si pořádně bouchnout do kovadliny.
Ve spolupráci se Střední průmyslovou školou polytechnickou jsme v březnu realizovali pro vybrané studenty "KOVÁŘSKÝ VÝCVIK", který přináší nám i studentům řadu nevšedních zážitků. A to nás baví.

"Usilujeme o pokrok, ne o dokonalost."

 

 

 

 

 

 

 

 

MEZINÁRODNÍ DEN ŽEN

08. 03. 2022

George Sandová řekla: " Největší předností některých mužů je jejich žena."...více 

Milé VIVA ženy, dne 8.března jsme společně oslavili Mezinárodní den žen a jsme rádi, že jste nejen předností všech mužů, ale celé naší kovárny. Děkujeme, že tu s námi jste a VIVAt.