Aktuality

Sledujte aktuality za světa Kovárny VIVA.

Filtruj:
  • Vše
  • Společnost
  • Personální
  • Podporujeme

Do poslední čtvrtiny roku 2020 vstupujeme s optimismem

23. 10. 2020

Aktuální celospolečenská situace naznačuje, že nás vlivem druhé vlny pandemie COVID-19 čeká poměrně složité období. My však neklesáme na mysli. Výrobní plány naší společnosti totiž ukazují, že závěr letošního roku i začátek toho nadcházejícího by pro nás mohl být příznivý....více 

Nezbytnou podmínkou jsou ovšem zdraví zaměstnanci. Proto v Kovárně VIVA důsledně dodržujeme platná nařízení, nosíme roušky na pracovišti, používáme desinfekce a dodržujeme rozestupy. „Jsme rádi, že naši zaměstnanci přistupují k opatřením zodpovědně a dbají na jejich dodržování,“ oceňuje zodpovědný přístup pracovníků personální ředitel Martin Lutonský a dodává, že zaměstnanci, u kterých to pracovní zařazení dovoluje, vykonávají svoji práci z domu. Kovárna VIVA také omezila návštěvy obchodních partnerů, dodavatelů a dalších cizích osob do prostor firmy.

S ohledem na vývoj dění i objem zakázek, které nás v závěru roku čekají, nyní opět nabízíme příležitost uchazečům o zaměstnání. Přinášíme stále atraktivní zaměstnanecké benefity a obnovili jsme i náborové bonusy, nejen pro uchazeče, ale také pro stávající zaměstnance kovárny, kteří přivedou do našeho týmu nové kolegy. Víte, že bonus za doporučení operátora kovací linky je 25 000 Kč, za ostatní pracovní pozice 15 000 Kč?

Více informací o podmínkách rádi poskytneme na personálním oddělení  na telefonním čísle +420 577 051 304.

Podpořili jsme malé i velké běžce v rámci Festivalového VIVA rodinného běhu

22. 09. 2020

V sobotu 12. září se uskutečnil již pátý ročník Festivalového půlmaratonu MONET + Zlín 2020, jehož součástí je už tradičně i speciální běh pro rodiny s dětmi a začínající běžce....více 

Letos poprvé jsme se stali titulárním partnerem přímo tohoto závodu, který navazuje na tradici baťovských běhů. Věděli jste, že jednoho takového se na začátku své běžecké kariery zúčastnil i Emil Zátopek?

Nově se Festivalový VIVA rodinný běh uskutečnil už v 11:00 hodin dopoledne. Na jeho 1400 metrů dlouhou trať se vydala téměř pětistovka nadšených malých i velkých běžců. Těší nás, že si závod všichni užili i přes složitou epidemiologickou situaci. Za svoji odvahu a radost z pohybu získali nejen krásnou perníkovou medaili, ale také originální veselé tričko Kovárny VIVA s motivem robota, který je symbolickým prvkem nejen pro naši kovárnu, ale také letošní jubilejní 60. Zlín Film Festival.

František Červenka promluvil na zahajovací tiskové konferenci k festivalu

04. 09. 2020

Výkonný ředitel František Červenka se v pátek 4. září zúčastnil zahajovací tiskové konference k 60. Zlín Film Festivalu v Malém Sále Kongresového centra....více 

V rámci tohoto oficiálního setkání pro média představil program připravený pro návštěvníky festivalu a vyjádřil podporu organizátorům v jejich snažení, že i přes složitou situaci nevzdali přípravy a jubilejní ročník festivalu uskutečnili.“ Těšíme se opět na filmový a doprovodný program festivalu, který se chystáme navštívit i s našimi obchodními partnery.“

Uvedl také nové spojení Kovárny VIVA s rodinným během, který nyní nese název Festivalový VIVA rodinný běh. „Chceme v naší firmě navázat na tradici baťovských běhů, proto jsme se rozhodli zapojit ještě aktivněji, než v předchozích ročnících,“ vysvětlil František Červenka.

Z rukou prezidenta festivalu Čestmíra Vančury převzal originální pamětní minci ve stříbře vyrobenou u příležitosti 60. ročníku Zlín Film Festivalu, kterou společně s ním obdrželi i hejtman Jiří Čunek, primátor Jiří Korec a rektor UTB Vladimír Sedlařík.

Kovárna VIVA je generálním partnerem 60. ZFF

03. 09. 2020

Kovárna VIVA je i letos hrdým generálním partnerem Zlín Film Festivalu, který se v tomto roce koná v náhradním termínu od 4. do 10. září. Jubilejní ročník nabízí bohatý program na různých místech ve Zlíně....více 

Součástí aktivit na náměstí Míru je i tentokrát prezentační modul, který představuje produkty Kovárny VIVA festivalovým návštěvníkům. Nově jsme také partnerem letního kina tzv. VIVA letňáku, které po celý festivalový týden přináší atraktivní filmové snímky jako je film Tenkrát v Hollywoodu, Gentlemani, 3 Bobule, Yesterday, 1917, Na nože a Spider-man: Daleko od domova. 
Již tradičně jsme také jedním z hlavních partnerů Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín, který se poběží 12. září již popáté. Nově jsme se rozhodli podpořit jeden z jeho běhů věnovaným rodinnám s dětmi a začínajícím běžcům.  Stali jsme se tak titulárním partnerem oblíbeného běhu, který nese název Festivalový  VIVA rodinný běh. 

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace

Sdělení obchodním partnerům

Produkce není žádným způsobem omezena.

Dodávky surovin a materiálu jsou přijímány bez omezení.
I přes současnou komplikovanou situaci v Evropě i ve světě v souvislosti s rozšířením nového typu koronaviru vyrábí Kovárna VIVA v plánovaném objemu. Dle platných nařízení vlády ČR je povolen pohyb zboží i služeb, žádné z preventivních opatření se nedotýká pohybu materiálu a zboží do areálu Kovárny VIVA ani expedice výrobků.
03.12.2020

Zavřít