Aktuality

Sledujte aktuality za světa Kovárny VIVA.

Filtruj:
  • Vše
  • Společnost
  • Personální
  • Podporujeme

Připravujeme oblíbený běžecký závod Kovářská pětka

31. 10. 2018

Běžecké klání s příznačným názvem „Kovářská pětka“ se již popáté uskuteční v továrním areálu bývalých Baťových závodů. Tentokrát se však bude konat v netradičním svatomartinském termínu, a to v sobotu 10. listopadu. Akce je součástí seriálu závodů pořádaného Běhy Zlín....více 

5. ročník běhu je určený hlavně dospělým, ale v případě zájmu také dětským závodníkům a vypsána je i kategorie pro nejzkušenější. Hlavní část závodu na pět kilometrů odstartuje již v 10:11 hod. Zúčastnit se ho mohou jednotlivci i tříčlenné štafety, kterým bude místo štafetového kolíku sloužit kladivo. Start i cíl závodu je na ulici Vavrečkova u 72. budovy.

 

Pro závodníky a jejich fanoušky bude po závodě připraveno tématické svatomartinské občerstvení. „Akce tentokrát sice není součástí Dnů řemesel, ale věříme, že i tak přiláká všechny milovníky pohybu na čerstvém vzduchu, kteří si před svatomartinskou nedělí chtějí dát trochu do těla,“ uvádí za organizátory z Kovárny VIVA Zbyněk Rozsypal. 

 

Pořadatelé doporučují registraci předem na k5@viva.cz. Přihlásit se je možné i přímo na místě před závodem (pro hlavní závod do 9:30 hod.) Startovné je 50 Kč pro dospělé a 5 Kč pro děti. 

Propozice: https://www.viva.cz/propozice2018.pdf

 

 

 

Dnes slavíme významné výročí republiky

28. 10. 2018

Den vzniku samostatného Československa si připomínáme každoročně 28. října. Ale letos je tento den o něco výjimečnější. Od vzniku Československa totiž uplynulo přesně 100 let. A protože i Kovárna VIVA je hrdou českou firmou, rozhodli jsme se tento významný den oslavit, a to společně s našimi zaměstnanci....více 

V pátek 26. října tak na všechny naše zaměstnance čekalo příjemné překvapení v naší jídelně v podobě slavnostního oběda zdarma. Pochutnat si tak mohli na vynikajícím kuřecím řízku s bramborovým salátem. A jako speciální bonus ještě i se sladkou tečkou na závěr. Kdo nebyl v době oběda právě v zaměstnání a chystal se třeba na noční směnu, nepřišel zkrátka. Svůj slavnostní "oběd" měl připravený na své směně v krabičce. Výročí republiky jsme tak oslavili skutečně jak se patří.

 

 

 

 

Užili jsme si výlet do Zoologické zahrady Zlín

20. 10. 2018

Při pohledu na veselá zvířátka pookřeje srdce i toho nejdrsnějšího kováře, a proto jsme se v rámci utužování kolektivu rozhodli vzít celý tým Kovárny VIVA i s jeho rodinnými příslušníky na výlet do zlínské ZOO. Počasí nám přálo, a tak jsme nasedli na kola a vyrazili. A spokojených úsměvů na konci dne jsme se nemohli dopočítat!...více 

Vidíme se každý den v práci, sdílíme mezi sebou radosti i starosti a povídáme si o svých životech, ale
rádi se potkáváme i mimo areál naší kovárny. Jedním z takových setkání byl i letošní cyklovýlet do
ZOO Zlín. Nevšední zážitek si užívali jak naši zaměstnanci, tak i jejich nejbližší. Účast byla opravdu
hojná, mezi účastníky byly zastoupeny všechny věkové kategorie a my jsme měli radost, že můžeme
poznat rodiny našich kolegů.

 


Společně jsme si prošli celý areál ZOO, nechybělo ani něco dobrého na zub a na konci dne jsme se do
svých domovů vrátili unavení a spokojení.

 


Kolegové a kamarádi, děkujeme vám za příjemně strávený den a těšíme se na další ročník této akce!

Přidejte se do týmu Kovárny VIVA a získejte celou řadu atraktivních benefitů!

30. 9. 2018

Zájem o poctivé kovářské řemeslo stále stoupá a my rozšiřujeme své řady. Momentálně hledáme šikovné kolegy na pozici operátor kovací linky. Stanete se i vy součástí Kovárny VIVA?...více 

„Kvalitní péče o zaměstnance je nedílnou součástí naší firmy a tvoří jednu z našich čtyř základních hodnot. Proto na vás při nástupu vás kromě skvělého kolektivu čeká celá řada zaměstnaneckých výhod, mezi kterými nechybí ani oblíbených 25 dnů dovolené, firemní akce, pololetní a roční bonusy a široká možnost vzdělávání a osobního růstu,“ uvádí Martin Lutonský, personální ředitel Kovárny VIVA.

 

Jako operátor kovací linky budete zajišťovat obsluhu kovací linky při výrobě zápustkových výkovků. Budete mít na starost chod linky jako takové, obsluhu zakládání kusů do lisu, spolupráci při výměně zápustkového nářadí a samokontrolu v podobě měření vyrobených dílů. Od nového kolegy/kolegyně očekáváme manuální zručnost, zodpovědný přístup k práci a v ideálním případě i schopnost orientace v technických výkresech.

 

"V Kovárně VIVA pracuji 18 let, už od roku 1999. Původně jsem se vyučil v obuvnickém průmyslu, ale cítil jsem, že mě to více a více táhne k velkým mašinám. Nastoupil jsem do kovárny, která v roce 1999 vypadala úplně jinak a neustále sleduji, jak se vyvíjí a roste.
Začínal jsem jako brusič, postupně jsem dělal na kovacích linkách a dnes obsluhuji robotizované lisy, na kterých vyrábím ty nejsložitější komponenty pro světové značky. Je to specializovaná, tvrdá, ale poctivá a stabilní práce. To se mi líbí. A vím, že moje rodina se na mě může spolehnout,"
říká Zdeněk Blaha, náš dlouholetý kolega.

 

Zaujala vás tato pozice? V tom případě kontaktujte naši kolegyni Evu Hrabalovou na e-mailu eva.hrabalova@viva.cz nebo na telefonu +420 755 051 304. Těšíme se na vás!

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace