Staňte se součástí kovárny VIVA

Podívejte se, na jaké pracovní pozice aktuálně hledáme vhodné kandidáty. Pokud mezi nimi nenajdete „tu vaši“, nevadí – zašlete nám svůj životopis. Nebo ještě lépe, přijďte osobně k nám na personální oddělení – rádi vám ukážeme, jak pracujeme, a projednáme s vámi možnosti naší spolupráce.

Specialista PLC - Pracovník elektroúdržby

Náplň práce:

  • Elektroúdržba a preventivní údržba strojního zařízení
  • Diagnostika elektro na strojích a zařízeních (senzory, pohony, PLC, HMI, spínací a ovládací prvky)
  • Spolupodílení se na odstraňování závad nebo neshod
  • Aktivní spolupodílení se na průběžném zlepšování systémů údržby
  • Instalace, zapojování a opravy elektrických strojů a energetických zařízení

Požadavky:

  • Min. SŠ vzdělání technického směru – obor elektro,
  • platnou vyhlášku 50/1978 Sb. § 6,
  • základy PLC řízení, zejm. Siemens Simatic
  • základy automatizace – senzorika, pneumatika,
  • podmínkou 2 roky praxe v oblasti elektro ve výrobní společnosti,
  • schopnost číst a orientovat se v elektrodokumentaci
  • zkušenost s robotikou výhodou,
  • manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost, týmový přístup

Nabízíme:

  • práci ve stabilní a prosperující společnosti
  • dobré platové ohodnocení
  • širokou možnost vzdělávání a osobního růstu
  • týden dovolené navíc

Mzda: 27 000 - 38 000 Kč / měsíc

Připojte se k našemu týmu

Vyplňte formulář nebo kontaktujte naše personální oddělení:

VIVA kovárna, kontakt, Eva Hrabalová, eva.hrabalova@viva.cz

Eva Hrabalová

Personalistka

eva.hrabalova@viva.cz

+420 577 051 304

Máte zájem o jinou pozici?

Zobrazit všechny nabídky