Staňte se součástí kovárny VIVA

Podívejte se, na jaké pracovní pozice aktuálně hledáme vhodné kandidáty. Pokud mezi nimi nenajdete „tu vaši“, nevadí – zašlete nám svůj životopis. Nebo ještě lépe, přijďte osobně k nám na personální oddělení – rádi vám ukážeme, jak pracujeme, a projednáme s vámi možnosti naší spolupráce.

Kontrolor

Pracovní náplň:

  • Kontrola jakosti výroby dle technické dokumentace včetně vyhodnocení
  • Zpracování protokolů a z práv z měření
  • Dodržování požadavků způsobilosti výrobního procesu
  • Vedení příslušných záznamů o jakosti a dokumentace
  • Práce s dílenskými měřidly
  • Řešení neshodné výroby
  • Kontrolovat bezzávadný stav řízených pracovišť
  • Měření dílců na 3D

Požadavky:

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Znalost systému ISO 9001 výhodou
  • Znalost práce na PC
  • Základní znalost technologie obrábění

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Velmi dobré finanční ohodnocení
  • Možnost dalšího odborného vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Pololetní bonusy
  • Firemní stravování apod.

Jedná se o práci ve třísměnném provozu.

Připojte se k našemu týmu

Vyplňte formulář nebo kontaktujte naše personální oddělení:

Zuzana Svozilová

Personalistka

zuzana.svozilova@viva.cz

+420 577 051 304

Máte zájem o jinou pozici?

Zobrazit všechny nabídky