Staňte se součástí kovárny VIVA

Podívejte se, na jaké pracovní pozice aktuálně hledáme vhodné kandidáty. Pokud mezi nimi nenajdete „tu vaši“, nevadí – zašlete nám svůj životopis. Nebo ještě lépe, přijďte osobně k nám na personální oddělení – rádi vám ukážeme, jak pracujeme, a projednáme s vámi možnosti naší spolupráce.

Fakturantka

Fakturantka

Náplň práce:

  • Vystavování účetních dokladů (faktury, dobropisy)
  • Fakturace odběrů na konsignačních skladech
  • Komunikace s kolegy z obchodního oddělení
  • Spolupráce při řešení zákaznických reklamací
  • Správa (příjem/výdej) zásilek

Požadavky:

  • SŠ ekonomického směru
  • Schopnost orientace v účetní dokumentaci
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Základní znalost účetnictví
  • Základní znalosti angličtiny
  • Práce s PC – mírně pokročilý
  • Samostatnost, pečlivost, organizační schopnosti

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní a prosperující společnosti
  • Možnost práce na zkrácený úvazek
  • Pololetní bonusy
  • Příspěvek na závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Odborné vzdělávání a možnost profesního růstu
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Lázeňskou péče a další

Připojte se k našemu týmu

Vyplňte formulář nebo kontaktujte naše personální oddělení:

VIVA kovárna, kontakt, Eva Hrabalová, eva.hrabalova@viva.cz

Eva Hrabalová

Personalistka

eva.hrabalova@viva.cz

+420 577 051 304

Máte zájem o jinou pozici?

Zobrazit všechny nabídky