Aktuality

Sledujte aktuality za světa Kovárny VIVA.

Filtruj:
  • Vše
  • Společnost
  • Personální
  • Podporujeme

Letošní charitativní hubnutí "Kilo za kilo" vyneslo 14 570 korun pro dětský domov

16. 07. 2019

Předáním šeku dětem z domova na Lazech jsme udělali pomyslnou tečku za 6. ročníkem charitativního hubnutí "Kilo za kilo"....více 

Letos se k výzvě přidalo rekordních 44 účastníků, na které v průběhu tří měsíců dohlížela výživová poradkyně Kateřina Kotíková. 

Závěrečné převážení ukázalo, že jsme společně dokázali zhubnout 145,7 kilogramů. Podle rovnice „Kilo za kilo“ se tak na šeku pro děti z domova na Lazech objevila částka 14 570 korun. Jak nám při předávání šeku prozradily tety, darované peníze využijí například na letní tábory a další prázdninové aktivity pro děti.

Ve výzvě „Kilo za kilo“ společně hubneme od roku 2014 a na dobrou věc jsme už věnovali více než 64 tisíc korun. 

 

Zlín ožívá 59. ročníkem Zlín Film Festivalu a my jsme opět při tom

22. 05. 2019

V pátek 24. května začíná 59. ročník Zlín Film Festivalu. V letošním roce je Kovárna VIVA opět generálním partnerem největšího filmového festivalu pro děti a mládež svého druhu na světě....více 

Hlavním tématem tohoto ročníku festivalu je „Objevuj a poznávej“. Váže se k letošním stým narozeninám slavného cestovatele, dobrodruha a spisovatele Miroslava Zikmunda.
Cestovatelská témata se prolínají jak filmovým, tak i doprovodným programem.
 
I naše společnost se aktivně podílí na festivalovém doprovodném programu. VIVA zónu najdete přímo v centru filmového dění - na náměstí Míru.
Pro děti máme nachystané papírové skládačky VIVA náklaďáků. Děti si je mohou vymalovat a zasoutěžit si o festivalové balíčky a tři velké krabice stavebnice LEGO. 
Máme připravené také kovářské nářadí, se kterým si návštěvníci mohou udělat veselou fotku u fotostěny.
Návštěvníkům představíme naši společnost a seznámí se zde s výrobky kovárny. Ty si mohou potěžkat, ale také se dozvědí jakým procesem musí projít, proč je naše kovárna špičkou ve svém oboru nebo kde se vlastně dnes výkovky používají.

Pozvánka na řádnou valnou hromadu společnosti

22. 05. 2019

Představenstvo společnosti Kovárna VIVA a.s. svolává řádnou valnou hromadu této společnosti na den 25.6.2019 od 9.00 hod....více 

Řádná valná hromada se uskuteční v sídle společnosti, na adrese Zlín, Vavrečkova 5333, PSČ: 760 01 v místnosti č. 304.

Valná_hromada_pozvánka_web_25.6.2019.pdf

 

Šestý ročník charitativního hubnutí „Kilo za kilo“ je za námi

21. 05. 2019

Koncem ledna jsme odstartovali už šestý ročník výzvy „Kilo za kilo“. Letos se nám do ní zapojilo rekordních 44 účastníků. Po třech měsících proběhlo finální převážení. Už víme kolik kilogramů jsme dokázali společně zhubnout a kolik stokorun tedy poputuje dětem z domova na Lazech....více 

Letošní novinkou byla odborná podpora ze strany výživové poradkyně Kateřiny Kotíkové. Ta v rámci úvodní přednášky poradila, jak upravit stravovací návyky a co jíst pro efektivní hubnutí. Na začátku, v polovině a na konci tříměsíční výzvy provedla paní Kotíková převážení, analýzu svalové hmoty, tělesného i viscerálního tuku a vypočetla účastníkům jejich body mass index (BMI) a metabolický věk.

Začátkem května proběhlo závěrečné převážení, které ukázalo, že jsme společně dokázali zhubnout 145,7 kilogramů. Podle rovnice „Kilo za kilo“ tak dětem z domova na Lazech poputuje částka 14570 korun.
Vítězem tohoto ročníku se stal Pavel Máčala, který dokázal za tři měsíce snížit svou váhu o 17,2 kg. Nejlepší dosažená hodnota v redukci viscelárního tuku byla 8 kg. Celkem naše firma omládla o více než 40 let metabolického věku.

Společně hubneme ve výzvě „Kilo za kilo“ od roku 2014 a na dobrou věc jsme tak už věnovali více než 64 tisíc korun. Děkujeme všem zúčastněným.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace