Aktuality

Sledujte aktuality za světa Kovárny VIVA.

Filtruj:
  • Vše
  • Společnost
  • Personální
  • Podporujeme

Připravujeme oblíbený běžecký závod Kovářská pětka

16. 10. 2018

Běžecké klání s příznačným názvem „Kovářská pětka“ se již popáté uskuteční v továrním areálu bývalých Baťových závodů. Tentokrát se však bude konat v netradičním svatomartinském termínu, a to v sobotu 10. listopadu. Akce je součástí seriálu závodů pořádaného Běhy Zlín....více 

5. ročník běhu je určený hlavně dospělým, ale v případě zájmu také dětským závodníkům a vypsána je i kategorie pro nejzkušenější. Hlavní část závodu na pět kilometrů odstartuje již v 10:11 hod. Zúčastnit se ho mohou jednotlivci i tříčlenné štafety, kterým bude místo štafetového kolíku sloužit kladivo. Start i cíl závodu je na ulici Vavrečkova u 72. budovy.

 

Pro závodníky a jejich fanoušky bude po závodě připraveno tématické svatomartinské občerstvení. „Akce tentokrát sice není součástí Dnů řemesel, ale věříme, že i tak přiláká všechny milovníky pohybu na čerstvém vzduchu, kteří si před svatomartinskou nedělí chtějí dát trochu do těla,“ uvádí za organizátory z Kovárny VIVA Zbyněk Rozsypal. 

 

Pořadatelé doporučují registraci předem na k5@viva.cz. Přihlásit se je možné i přímo na místě před závodem (pro hlavní závod do 9:30 hod.) Startovné je 50 Kč pro dospělé a 5 Kč pro děti. 

Přidejte se do týmu Kovárny VIVA a získejte celou řadu atraktivních benefitů!

30. 9. 2018

Zájem o poctivé kovářské řemeslo stále stoupá a my rozšiřujeme své řady. Momentálně hledáme šikovné kolegy na pozici operátor kovací linky. Stanete se i vy součástí Kovárny VIVA?...více 

„Kvalitní péče o zaměstnance je nedílnou součástí naší firmy a tvoří jednu z našich čtyř základních hodnot. Proto na vás při nástupu vás kromě skvělého kolektivu čeká celá řada zaměstnaneckých výhod, mezi kterými nechybí ani oblíbených 25 dnů dovolené, firemní akce, pololetní a roční bonusy a široká možnost vzdělávání a osobního růstu,“ uvádí Martin Lutonský, personální ředitel Kovárny VIVA.

 

Jako operátor kovací linky budete zajišťovat obsluhu kovací linky při výrobě zápustkových výkovků. Budete mít na starost chod linky jako takové, obsluhu zakládání kusů do lisu, spolupráci při výměně zápustkového nářadí a samokontrolu v podobě měření vyrobených dílů. Od nového kolegy/kolegyně očekáváme manuální zručnost, zodpovědný přístup k práci a v ideálním případě i schopnost orientace v technických výkresech.

 

"V Kovárně VIVA pracuji 18 let, už od roku 1999. Původně jsem se vyučil v obuvnickém průmyslu, ale cítil jsem, že mě to více a více táhne k velkým mašinám. Nastoupil jsem do kovárny, která v roce 1999 vypadala úplně jinak a neustále sleduji, jak se vyvíjí a roste.
Začínal jsem jako brusič, postupně jsem dělal na kovacích linkách a dnes obsluhuji robotizované lisy, na kterých vyrábím ty nejsložitější komponenty pro světové značky. Je to specializovaná, tvrdá, ale poctivá a stabilní práce. To se mi líbí. A vím, že moje rodina se na mě může spolehnout,"
říká Zdeněk Blaha, náš dlouholetý kolega.

 

Zaujala vás tato pozice? V tom případě kontaktujte naši kolegyni Evu Hrabalovou na e-mailu eva.hrabalova@viva.cz nebo na telefonu +420 755 051 304. Těšíme se na vás!

Jsme druhým nejatraktivnějším zaměstnavatelem v regionu

27. 6. 2018

Letošní ročník Veletrhu Věda Výzkum Inovace nám kromě zajímavých setkání přinesl také milé překvapení. Klub zaměstnavatelů si jako důstojné místo pro vyhlašování výsledků Zaměstnavatele regionu pro moravské kraje a Vysočinu vybral právě půdu veletrhu a my jsme v tomto ocenění zaznamenali úspěch....více 

„Získali jsme prestižní ocenění pro druhého nejlepšího zaměstnavatele ve Zlínském kraji v kategorii do 500 zaměstnanců. Tohoto úspěchu si velmi vážíme a děkujeme za něj každému zaměstnanci naší kovárny, se kterými dohromady tvoříme silný a stabilní tým a společně budujeme značku Kovárna VIVA,“ uvedl Martin Lutonský, personální ředitel kovárny. „Automobilový průmysl, pro který naše společnost dodává, je rychle rostoucím odvětvím s obrovským potenciálem. Proto stále hledáme nové talentované lidi, kteří rozšíří řady našich spokojených zaměstnanců. Odhodlaných, pečlivých a cílevědomých kolegů si vážíme a nabízíme jim zajímavé benefity a pečlivě propracovaný motivační systém. To dělá naši firmu žádaným zaměstnavatelem ve Zlínském regionu, o čemž svědčí právě získané ocenění,“ dodává Lutonský.

 

Chcete se i vy stát součástí týmu Kovárny VIVA? Vyberte si své místo!

Zažijte s námi jedinečnou atmosféru Zlín Film Festivalu

25. 5. 2018

V pátek 25. května se otevřou brány 58. ročníku Zlín Film Festivalu – Mezinárodního filmového festivalu pro děti a mládež, který je nejstarší a nejvýznamnější filmovou přehlídkou svého druhu na světě. Po úspěšném loňském ročníku jsme se i letos stali generálními partnery této jedinečné události, která spojuje filmové nadšence z celého světa....více 

Pojďte si společně s námi užít výjimečnou atmosféru festivalového týdne nabitého zajímavým programem, díky kterému si přijdou na své jak dospělí, tak děti. Těšit se můžete na vystoupení oblíbených českých kapel, letní kino, tvořivé dílny a workshopy nebo setkání s festivalovými hvězdami. A my se těšíme na vás!

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace